Ocak 12, 2020

Narlıdere Petek Temizleme – 0(232) 441 8300

Narlıdere Petek Temizleme

Narlıdere petek temizleme firması olarak kullanmış olduğunuz kombi cihazlarının radyatörlerinin yani peteklerinin genel detaylı temizliğini yapmaktayız. Özellikle kombilerin uzun yıllardır kullanılmış olmasıyla petek temizliği ihtiyacı epey bir artmıştır. En basit düşünce olarak, kombinin daha sağlıklı çalışabilmesi ve arızalanma ihtimalini düşürmek için petek temizliği iyi bir tercih olacaktır.

Bir evin buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaları olduğu gibi ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan bir kombisi de mutlaka olmalıdır. Kombiler bağımsız olarak ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak, konforunuzu artıracak cihazlardır. Gerek kombi bakımı olsun gerekse radyatör temizliği, bunlar göz ardı edilmemesi gereken unsurlardır.

Evinize gelen doğal gaz faturasını düşürmek için ve aynı derecede çalıştırıp daha fazla verim alabilmek için Narlıdere petek temizliği firması sizlere 3 yılda bir petek temizleme önermektedir. Kombi için yılda bir defa ihtiyaç olsa da peteklerin bakımını üç yıl arayla yaptırmanız yeterli olacaktır. Kombi artık her evin demirbaşlarından olduğu için önemsemek gerekiyor. Bu nedenle dikkat etmeniz daima sizin faydanıza olacaktır.

Yaşam alanımızda tamamen bulunan kombiler artık olmazsa olmazımız haline gelmektedir. Daha çok kışın hem sıcak su hem kalorifer şeklinde vazgeçilmez olmuştur. Yakıt tüketiminin daha az olması ve tüm evi ısıtması en cazip kısmıdır. Arıza yapmasını elinizden geldiğince önlemek ve daha az fatura ödemek isterseniz kontrollerini zamanında yaptırın.

narlıdere petek temizleme, narlıdere kombi kalorifer petek temizliği

Kalorifer Petek Temizliği

Kombi yüksek derecede olmasına rağmen petekler az ısıtıyorsa ve ya kaloriferlerin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk gibi şikâyetler varsa muhtemelen petek temizliği zamanı gelmiştir. Bu şekilde olduğunda kombi yakıt tüketimi de artacaktır. Yeterli ısıyı bulamayan brülör sürekli yanma eğiliminde olacak ve daha çok gaz kullanacaktır. Buda faturanıza mutlaka yansır. Böyle bir durumda Narlıdere petek temizliği firmasını arayarak randevu alabilirsiniz. Bu şekildeyken yapılan temizlikten sonra faturanızda tasarruf sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kombi bakımına verilen önem petek temizliğine henüz verilmemektedir. Çoğu kişi bu işlemin ne olduğu konusunda fikir sahibi dahi değildir. Oysaki petek temizliği konusunda ısrarınızı göstermeniz gerekmektedir. Peteklerde dolaşan su ile kombide dolaşan su aynıdır. Bu su sürekli sirkülasyon içindedir ve bu nedenle kombi bakımı kadar önem arz etmektedir.

Petek temizliği işleminden sonra %30a varan tasarruflar sağlanabilmektedir. Ayrıca kombinin arızalanma ihtimalini de düşürmüş olursunuz. Özellikle suyu sürekli çevirmeye yarayan sirkilasyon motoru, temiz olan peteklerde daha rahat su çevirir ve arızalanma ihtimali düşer. Narlıdere petek temizliği firmasını arayarak randevu alabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede adresinize gelinecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!