Baymak Brötje Star Bridge Arıza Kodları

Baymak brötje star bridge arıza kodları şu şekildedir;

Baymak brötje star bridge E10 arıza/hata kodu: Dış ortam sıcaklık sensörü hatasıdır. Bu arıza durumunda sizin yapabileceğiniz bir durum söz konusu değildir. Baymak brötje star bridge arıza kodları arasında en çok sık karşılaşılan hata kodudur.

Baymak brötje star bridge E20 arıza/hata kodu: NTC sensörü hatasıdır. Bu arıza durumunda sizin yapabileceğiniz bir durum söz konusu değildir.

Baymak brötje star bridge E28 arıza/hata kodu: Baca sensör problemidir. Bu arızayı gördüğünüzde üç saniye boyunca resete basılı tutun. Eğer düzelme olmaz ise baymak servisi arayıp destek alabilirsiniz.

Baymak brötje star bridge E50 arıza/hata kodu: Sıcak su sensör arızasıdır. Bu arızayı gördüğünüzde üç saniye boyunca resete basılı tutun. Eğer düzelme olmaz ise baymak servisi arayıp destek alabilirsiniz.

Baymak brötje star bridge E110 arıza/hata kodu: Emniyet termostatı baca gazı sensör hatasıdır. Bu arızayı gördüğünüzde üç saniye boyunca resete basılı tutun. Eğer düzelme olmaz ise baymak servisi arayıp destek alabilirsiniz.

Baymak brötje star bridge E119 arıza/hata kodu: Su basınç arızası. Bar ayarlarını kontrol ediniz. 1-2 aralığında olmalıdır.

Baymak brötje star bridge E125 arıza/hata kodu: Sirkülasyon hatasıdır. Bu durumda çalıştırmaya devam etmeyin. Ufak bir sorun daha büyük hale gelebilir.

Baymak brötje star bridge E130 arıza/hata kodu: Baca sensörü aşırı ısınma hatasıdır. Soğumasını bekleyin eğer tekrar ısınıyorsa tıkanıklık var mı diye göz gezdirin. Eğer yoksa servis çağırın.

Baymak brötje star bridge E133 arıza/hata kodu: Gaz yetersiz. Kombiye gazın gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Baymak brötje star bridge E151 arıza/hata kodu: Kombi ana kart hatasıdır. Ateşleme ve alev hissedici elektrotların konumunu kontrol ediniz.

Baymak brötje star bridge E156 arıza/hata kodu:Yüksek yahut düşük voltaj arızasıdır. Cihaza regülatör taktırmanız gerekebilir.

Baymak brötje star bridge E160 arıza/hata kodu: Fan motorunda arıza olduğunu gösterir.

Baymak brötje star bridge E193 arıza/hata kodu: Sistem hava yapmış olabilir.

Baymak brötje star bridge kombi reset atmak için reset tuşuna 3 saniye basılı tutunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir franke servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi