Baymak Baxi Luna Arıza Kodları

Baymak Baxi Luna Arıza Kodları

Baymak baxi luna arıza kodları bu şekildedir. Bunlar dışında bu modelin başka arıza kodu bulunmamaktadır.

Baymak Baxi Luna E01 Arıza/Hata Kodu: Gaz beslemesi blokaj arızası olarak belirtmektedir. Üç saniye boyunca reset düğmesine basılı tutun. Eğer geçmez ise baymak baxi servisi arayarak teknik ekipten destek alın.

Baymak Baxi Luna E02 Arıza/Hata Kodu: Emniyet sensörü arızası verdiği anlamına gelmektedir. Üç saniye boyunca reset düğmesine basılı tutun. Eğer geçmez ise baymak baxi servisi arayarak teknik ekipten destek alın.

Baymak Baxi Luna E03 Arıza/Hata Kodu: Baca termostat sensörü arızası anlamına gelmektedir. Bunda da resetlemeyi deneyin.

Baymak Baxi Luna E04 Arıza/Hata Kodu: Geçici alev kaybı arızası anlamına gelmektedir. Bu baymak baxi luna hata kodları geçmezse servisten yardım isteyiniz.

Baymak Baxi Luna E05 Arıza/Hata Kodu: Isıtma devresi NTC sensör arızası anlamına gelmektedir. Muhtemelen parça ömrünü tamamladı ve servis tarafından değiştirilmesi gerekmektedir.

Baymak Baxi Luna E06 Arıza/Hata Kodu: Kullanım suyu NTC arızası anlamına gelmektedir. Muhtemelen parça ömrünü tamamladı ve servis tarafından değiştirilmesi gerekmektedir.

Baymak Baxi Luna E10 Arıza/Hata Kodu: Düşük su basıncı anlamına gelmektedir. Kombi manometresine göz atın ve uygun olup olmadığını kontrol edin. Uygun bar basınç değeri 1 ile 2 arasında olmalıdır.

Baymak Baxi Luna E25 Arıza/Hata Kodu: Minimum sıcaklık uyarısıdır. Servisinize başvurun.

Baymak Baxi Luna E35 Arıza/Hata Kodu: Alev oluşumu arızasıdır. Kombi alev oluşturamıyordur ve yanamadığı için hata kodu veriyor. Baymak luna servisi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Baymak Baxi Luna E80 Arıza/Hata Kodu: Devresel kontrol sistemi arızasıdır. Sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur.

Baymak Baxi Luna E97: Arıza/Hata Kodu: Yanlış enerji beslemesi elektrik frekansı arızasıdır. Frekans değerini kontrol ediniz.

Baymak Baxi Luna E98 – E99 Arıza/Hata Kodu: Ana kontrol panosu elektriksel arızasıdır. Muhtemelen kart arızalanmıştır. Servisin detaylı olarak incelemesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir